Oblíbení
Chat
Pohlaví
Věk
Hodnocení

a více

a více

a více

a více

a více

Sexuální orientace
Etnická příslušnost
Jazyk
Kategorie
Služby na chatu

FAQ

Co k tomu potřebuji za vybavení?

Teoreticky stačí jenom telefon, ale pohodlnější je to přes počítač s kamerou. Není potřeba instalovat žádný dodatečný software, vše běží čistě přes webový prohlížeč.

Na úvodní fotce nechci mít pro všechny viditelnou tvář. Je to problém?

Jakou si dáš úvodní fotku je jen na tobě. Jenom nesmí porušovat "Pravidla a podmínky používání"

Musím dělat chat?

Je jenom na tobě, jestli budeš dělat chat, prodávat fotky nebo videa. Stejně tak je na tobě kolik času tady budeš trávit a kolik obsahu vytvoříš.

V čem je výhoda dělat chat tady? Uvažovala jsem tohle dělat přes Skype s platbou předem na účet.

Přes Skype je samozřejmě také možné provozovoat placený chat a půjde Ti 100% výdělku. Tady to má tu výhodu, že si nastavíš částku za určitý čas a během hovoru se ta částka pravidelně přičítá na Tvůj účet. Používáme naší „virtuální měnu“ Dukáty. Hodnota jednoho dukátu je 5Kč. Nastavíš si např. čas 10 minut a částku 40 Dukátů. Takže každých 10 minut hovoru se Ti automaticky přičte 40 Dukátů. Nemusí se dopředu domlouvat celková částka za chat a délka chatu. Prostě si užíváte dokud vás to oba baví. Navíc Ti klient může i během hovoru posílat bonusové Dukáty, když bude spokojený, takže finálně můžeš na to chatu vydělat mnohem víc. Záleží na tobě, jak budeš šikovná.

Je možný i jiný způsob výplaty než bankovní účet a PayPal?

Snažíme se vždy vyjít každému maximálně vstříc, takže nás kontaktuj a pokud to bude možné, tak se pokusíme tvojí platební metodu implementovat do systému.

Potřebuji si zařídit živnostenský list?

Jelikož bude vypláceno na základě licenční smlouvy a bude se v podstatě jednat o autorské honoráře, tak k tomu není potřeba živnostenské oprávnění.

Uvažuji o nabídce svých fotek. Můžu později začít provozovat i chat?

Licenční smlouva na základě které je prováděna výplata je dělaná na fotky i chat, takže není problém kdykoliv začít s chatem bez nutnosti cokoliv měnit.

Můžu dělat chat z domova, nebo musím do nějakého studia?

Můžeš pracovat doma a do žádného studia nemusíš. Ani žádná studia nemáme. Každá modelka pracuje sama na sebe a my jenom zprostředkováváme webový prostor a technologii, kde si můžeš vydělávat.

Mám vše nastavené, proč můj profil nikdo nevidí?

Po vyplnění profilu, přidání profilové fotky a dalších věcí je potřeba profil zveřejnit. Profil zveřejníš zde. Je tam položka „Skrýt profil před ostatními“. Vybereš „viditelný účet“ a klikneš na tlačítko „aktualizovat ůdaje“. Obdobně si můžeš skrýt profil před ostatními, když si chceš dát na nějakou dobu pauzu, ale nechceš si účet úplně smazat.

Co je to Dukát a jakou má hodnotu?

Dukát je virtuální měna používaná na tomto webu. Jeho hodnota je 5Kč / 0.2€ / $0.2.

Kdo určuje ceny za galerie, videa a chat?

Ceny si určuje sama modelka / sám model a my do nich nijak nezasahujeme.

inzerujte u nás
x3fun - centrum vzrušující zábavy

x3fun je web pro všechny milovníky sexu a vzrušení. Najdeš tu spoustu krásných reálných modelek, se kterými si můžeš užít vzrušující soukromý video chat, textový chat, nebo si můžeš zakoupit jejich sexy fotky a videa.

Sociální sítě