Oblíbení
Chat
Pohlaví
Věk
Hodnocení

a více

a více

a více

a více

a více

Sexuální orientace
Etnická příslušnost
Jazyk
Kategorie
Služby na chatu

Nápověda pro modelky

Obecné informace

Úplně na začátek upozorňujeme, že si tu všichni tykáme a pro zjednodušení všechny uživatele, kteří si tu vydělávají, nazýváme modelkami. Tak snad s tím nebudeš mít problém. Pokud zde něco nenajdeš, tak se zkus podívat do FAQ nebo nápovědy pro návštěvníky. Když ani tam nenajdeš odpověď, tak nás kontaktuj.

Registrace modelky - krok 1

Děkujeme, že jsi se rozhodl/a začít vydělávat s námi. Nejdříve je potřeba se zaregistrovat. V prvním políčku vyber "Samostatná modelka" a ostatní údaje vyplň podle sebe. Nezapomeň zaškrtnout souhlas "Přijímám pravidla a podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů" a "Prohlašuji, že jsem dospělý/á dle zákonů platných v zemi pobytu" a potvrdit, že nejsi robot.

Registrace modelky - dotazník

V dalším kroku se ti zobrazí krátký dotazník. Odkaz na něj ti přijde i do mailu, takže ho můžeš vyplnit i později. Ale je zbytečné to odkládat, protože bez něj není možné registraci dokončit. Pokud vyplníš jméno, adresu, datum narození, četnost výplaty, způsob výplaty, měnu a buď číslo účtu nebo PayPal účet, tak se dostaneš k dalšímu kroku, kde můžeš registraci dokončit a aktivovat si účet. Pokud něco z toho nevyplníš, tak tě budeme následně kontakovat a registraci společně dokončíme. Všechna ostatní políčka jsou pouze informativní. V každém případě jsou všechny informace uvedené v dotazníku důvěrné a nikde na webu se nezobrazí, ani k nim nemá přístup žádná třetí osoba.

Registrace modelky - smlouva

Pokud ses po vyplnění dotazníku dostal/a až sem, tak ti zbývá poslední krok k dokončení registrace a aktivaci účtu a tím i k prvním vydělaným penězůmm tady. V tomto kroku si kliknutím na tlačítko "Zobrazit smlouvu" zobrazíš návrh smlouvy a následně jí můžeš buď odouhlasit, nebo odmítnout. Pokud jí odsouhlasíš, tak máš účet aktivní a nyní už zbývá jenom vyplnit si profil, nahrát profilovou fotku, vytvořit galerie a videa a zveřejnit profil. Pokud jí odmítneš, ale nesmažeš si účet, tak tě budeme konktaktovat a pokusíme se najít řešení vyhovující oběma stranám. Nebo máš ještě možnost smlouvu odmítnou a úplně smazat účet.

Vyplnění profilu

Do profilu se dostaneš přes záložku "Profil" v pravém horním rohu obrazovky. Co všechno vyplníš je na tobě, ale platí zde "čím více, tím lépe". Na webu funguje filtrování podle spousty parametrů, takže čím více toho vyplníš, tím je větší pravděpodobnost, že tě někdo najde. O tom, co je to "minimální délka chatu" a "základní sazba" se více dozvíš v části "chat" v této nápovědě.

Profilová fotka a zveřejnění profilu

Profilovou fotku, heslo a e-mail můžeš změnit v nastavení účtu. Dostaneš se do něj přes záložku "Uživatelský účet" v pravém horním rohu obrazovky. Pokud máš dokončenou registraci (podepsanou smlouvu), tak máš dostupnou i položku "Skrýt profil před ostatními". Změnou této položky na "viditelný účet" a uložením kliknutím na tlačítko "Aktualizovat údaje" se tvůj profil zobrazí všem návštěvníkům webu. Dále si v tomto formuláři můžeš nastavit vlastní adresu svého profilu. Kterou pak můžeš používat třeba na sociálních sítích pro nalákání návštěvníků. Místo automaticky vygenerované adresy si vybereš nějakou dobře zapamatovatelnou, např. nejlepsi-modelka. Potom celá adresa tvého profilu bude vypadat např. takto: www.x3fun.net/model/nejlepsi-modelka. Obdobně i pro galerie a videa: www.x3fun.net/galerie/nejlepsi-modelka a www.x3fun.net/video/nejlepsi-modelka.

Galerie

Galerie se vytvářejí a upravují zde. Dostaneš se k nim přes záložku "Galerie" v pravém horním rohu obrazovky. Novou galerii vytvoříš kliknutím na tlačítko "Nová galerie", vytvořenou galerii upravíš přes kliknutí na název galerie, nebo přes ikonu tužky. Upravovat je možné pouze galerie, které ještě nejsou schválené.

Při vytváření galerie je potřeba zadat název a vybrat typ galerie (soukromá, nebo veřejná). Ostatní není povinné. V případě soukromé galerie je potřeba ještě zadat cenu, za jakou si jí může návštěvník koupit. Po uložení galerie se zobrazí pod formulářem další možnosti.

Po vytvoření galerie je možné do ní vložit fotky. Je možné je buď přímo přetáhnout do bílého pole, nebo kliknutím do tohoto bílého pole se otevře okno pro výběr fotografií. Po uložení všech fotografií se tyto fotografie zobrazí ve spodní části, kde je možné je posouvat a tím měnit jejich pořadí, případně některou z nich smazat kliknutím na ikonu koše. V případě seřazení fotografií je potřeba kliknout na tlačítko "Uložit řazení fotografií". Pokud jsi fotografie pouze nahrál/a a pořadí ti vyhovuje, tak není potřeba dělat nic dalšího a můžeš se vrátit na seznam galerií kliknutím na tlačítko "Zpět do seznamu galerií" v horní části.

Po vytvoření galerie je potřeba požádat o schválení kliknutím na tlačítko "požádat o schválení". Chválenou a zveřejněnou galerii je možné zvýraznit za 5 Dukátů. Zvýrazněná galerie se potom bude zobrazovat po dobu 30 dní v pravém panelu mezi doporučenými modelkami a videi.

Videa

Videa se vytvářejí a upravují zde. Dostaneš se k nim přes záložku "Videa" v pravém horním rohu obrazovky. Nové video vytvoříš kliknutím na tlačítko "Nové video", vytvořené video upravíš přes kliknutí na název videa, nebo přes ikonu tužky. Upravovat je možné pouze videa, která ještě nejsou schválená.

Při vytváření videa je potřeba zadat název a vybrat typ videa (soukromé, nebo veřejné). Ostatní není povinné. V případě soukromého videa je potřeba ještě zadat cenu, za jakou si ho může návštěvník koupit. Po uložení videa se zobrazí pod formulářem další možnosti.

Po vytvoření videa je možné nahrát samotný video soubor. Podporované jsou soubory MP4, OGG a WebM až do velikosti 1GB. Pokud plánujete nahrávat větší videa, můžete požádat o navýšení tohoto limitu pomocí kontaktního formuláře. Video se vybírá kliknutím na tlačítko "Vyber video". Po výběru videa se video zobrazí v přehrávači níže. Pokud se video nezobrazí, nebo nejde přehrát, znamená to, že tento video soubor není podporovaný. V případě správného formátu se v bílém obdélníku zobrazí název soubor, text "ukládám..." a modrý proužek se stavem ukládání. Dokud se modrý proužek nedostane na 100% a text "ukládám..." se nezmění na "hotovo", tak je potřeba zůstat na této stránce. Jinak nedojde ke správnému uložení videa. Ukládání může trvat několik minut v závislosti na velikosti videa a rychlosti tvého připojení k internetu.

Po vytvoření videa je potřeba požádat o schválení kliknutím na tlačítko "požádat o schválení". Chválené a zveřejněné video je možné zvýraznit za 5 Dukátů. Zvýrazněné video se potom bude zobrazovat po dobu 30 dní v pravém panelu mezi doporučenými modelkami a galeriemi.

Video chat

Funkci video chatu si aktivuješ v nastavení profilu na záložce "video chat" zaškrtnutím "Chci používat funkci video chatu" a vyplněním ceny za chat (dále v textu).

Na chat se dostaneš zde nebo přes záložku "Chat" v pravém horním rohu obrazovky. Najdeš tam pouze jediné tlačítko "začít přijímat hovory". Kliknutím na něj se ti aktivuje kamera a změní se tvůj stav na "online" a tím se u tebe bude zobrazovat zelený puntík místo červeného puntíku. Návštěvníkům se v tvém profilu zobrazí tlačítko pro zahájení chatu.

Pokud se zobrazí upozornění na povolení, tak je potřeba povolit kameru i mikrofon, jinak se ti nikdo nedovolá.

Při čekání na chat nemusíš zůstávat na této stránce, ale funce chatu je dostupná na všech stránkách. Poznáš to podle červeného tlačítka "chat", které se ti začne zobrazovat na všech stránkách ve sodní části. Pokud ho nevidíš, znamená to, že jsi "offline" a nikdo ti nemůže zavolat. V takovém případě se musíš znovu přepnout do "online" na stránce chat.

Cenu za chat si nastavíš ve svém profilu na záložce "video chat". Nastavíš si např. 30 Dukátů za 10 minut. Potom se na začátku chatu a následně každých 10 minut přičte 30 Dukátů na tvůj účet. Kromě toho ti ještě může návštěvník posílat během chatu bonusové Dukáty. V profilu na záložce "Aktivity na chatu" si můžeš i nastavit, které činnosti po tobě může návštěvník během chatu požadovat.

Když ti někdo volá, tak se ti ozve vyzvánění a zobrazí se ti upozornění kdo ti volá a tlačítko pro příjem hovoru, nebo odmítnutí hovoru.

Po přijetí hovoru se to zobrazí okno, kde v pravém dolním rohu vidíš sebe. V levé části vidíš volajícího (pokud má aktivovanou kameru). Dole máš tlačítko pro ukončené hovoru. V levé části dále vidíš vše, co ti volající posílá (bonusové Dukáty a "úkoly").

Během probíhajícího chatu musíš zůstat na stejné stránce, jinak se chat ukončí!!!

Domluvený chat

Chat je možné domlouvat na konkrétní termín. Pokud si chce návštěvník domluvit chat na konkrétní termín, tak ti přijde e-mail s navrhovaným termínem spolu s odkazy pro potvrzení termínu, nebo je ho odmítnutí. Všechny domluvené termíny následně najdeš ve svém přehledu.

Textový chat

Funkci textového chatu si aktivuješ v nastavení profilu na záložce "textový chat" zaškrtnutím "Chci používat funkci textového chatu" a vyplněním zoůsobu platby za textový chat a ceny za chat.

Na chat se dostaneš zde nebo přes záložku "Textový chat" v pravém horním rohu obrazovky nebo přes ikonu tužky v horní části obrazovky vedle ikony obálky a zvonečku. Zobrazí se ti seznam uživatelů, se kterými si chatuješ. Kliknutím na jméno nebo fotografii uživatele se ti otevře chat a můžeš začít odpovídat na zprávy.

Přehled

Na stránce přehled, na kterou se dostaneš opět přes záložku "Přehled" v pravém horním rohu obrazovky. Najdeš zde přehled vydělaných Dukátů, proběhlých chatů, termínů domluvených chatů a další statistiky. Dále zde najdeš např. přehled nastavených provizí a částku, kterou je možné aktuálně vyplatit.

inzerujte u nás
x3fun - centrum vzrušující zábavy

x3fun je web pro všechny milovníky sexu a vzrušení. Najdeš tu spoustu krásných reálných modelek, se kterými si můžeš užít vzrušující soukromý video chat, textový chat, nebo si můžeš zakoupit jejich sexy fotky a videa.

Sociální sítě