Oblíbení
Chat
Pohlaví
Věk
Hodnocení

a více

a více

a více

a více

a více

Sexuální orientace
Etnická příslušnost
Jazyk
Kategorie
Služby na chatu

Nápověda pro návštěvníky

Obecné informace

Úplně na začátek upozorňujeme, že si tu všichni tykáme a pro zjednodušení všechny uživatele, kteří si tu vydělávají, nazýváme modelkami. Pokud zde něco nenajdeš, tak se zkus podívat do FAQ. Když ani tam nenajdeš odpověď, tak nás kontaktuj.

Registrace návštěvníka

Děkujeme, že jsi se rozhodl/a zaregistrovat a užít si s námi spoustu vzrušující zábavy. V prvním políčku vyber "Návštěvník" a ostatní údaje vyplň podle sebe. Nezapomeň zaškrtnout souhlas "Přijímám pravidla a podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů" a "Prohlašuji, že jsem dospělý/á dle zákonů platných v zemi pobytu" a potvrdit, že nejsi robot. Po registraci ti do e-mailu přijde odkaz pro dokončení registrace. Kliknutím na něj dojde k aktivaci účtu a připsání 20 Dukátů.

Zapomenuté heslo

Pokud zapomeneš své heslo, tak se nic hrozného neděje. V okně pro přihlášení najdeš odkaz pro obnovení hesla. Na stránce pro obnovení hesla stačí zadat e-mail použitý při registraci a potvrdit, že nejsi robot. Na e-mail ti přijde vygenerované nové heslo, které si následně můžeš změnit.

Změna hesla a profilová fotografie

Profilovou fotku, heslo a e-mail můžeš změnit v nastavení účtu. Dostaneš se do něj přes záložku "Uživatelský účet" v pravém horním rohu obrazovky.

Dobití Dukátů

Jelikož ti 20 Dukátů obdržených při registraci určitě dlouho nevydrží, tak si můžeš další dobít zde. Na dobíjení se dostaneš přes záložku "Dobít Dukáty" v pravém horním rohu obrazovky, nebo přímo přes zelené tlačítko se stavem tvého účtu v pravém horním rohu. Aktuálně máš na výběr dobíjení převodem z tvého bankovního účtu, nebo přes PayPal a to buď přímo z tvého PayPal účtu, nebo pomocí platební karty. U všech způsobů máš na výběr buď České koruny, Eura, nebo Americké dolary. Minimální množství dobíjených Dukátů je 50. U všech způsobů dojde v dobití Dukátů většinou do 5 minut od obdržení platby na náš účet.

U PayPal platby klikni na tlačítko podle vybrané měny a na další stránce zadej počet Dukátů, kolik chceš dobít a vyber buď PayPal účet, nebo platbu kartou.

U platby z bankovního účtu klikni na tlačítko "bankovní účet - okamžitá platba". V dalším kroku vyber měnu, zadej počet Dukátů, kolik chceš dobít a klikni na tlačítko "Vygenerovat QR kód pro platbu". Zobrazí se ti QR kód, který můžeš načíst svojí bankovní aplikací, nebo můžeš ručně zadat zobrazené platební údaje.

Zakoupení galerie nebo videa

Zakoupení galerie nebo videa je velmi jednoduché. Stačí mít dostatek Dukátů a potom u galerie nebo videa kliknout na tlačítko "Odemknout galerii" nebo "Odemknout video". Tím se zpřístupní galerie nebo video na neomezenou dobu. Nezapomeň každou navštívenou galerii nebo video ohodnotit příslušným počtem hvězdiček.

Darování bonusových Dukátů

Svojí oblíbenou modelku můžeš v její tvorbě podpořit i darováním bonusových Dukátů a při té příležitosti jí můžeš poslat i nějaký hezký vzkaz. Dukáty můžeš darovat v profilu modelky kliknutím na tlačítko "Darovat Dukáty", vyplněním počtu Dukátů, připojením nějakého vzkazu a kliknutím na tlačítko "Poslat Dukáty". Množství darovaných Dukátů je omezené pouze výší tvého konta. Další možností, jak darovat modelce nějaké Dukáty, je při chatu, ale o tom až dále.

Video chat

Na chat se dostaneš z profilu modelky v případě, že je modelka "online". V takovém případě je dostupné tlačítko "Přejít na chat". Pokud modelka není "online", tak máš možnost se s ní domluvit na konkrétní čas kliknutím na tlačítko "Rezervovat chat", vybráním termínu, případně připsáním nějakého vzkazu a kliknutím na tlačítko "Rezervovat termín". Modelce se následně odešle upozornění na základě kterého ti termín buď potvrdí, nebo ho odmítne a ty jí můžeš zkusit navrhnout termín jiný, nebo se můžeš zkusit domluvit s jinou modelkou.

Pokud máš na chat dostatek Dukátů, můžeš se kliknutím na tlačítko "Přejít na chat" dostat na další stránku, kde můžeš kliknutím na zelené kulaté tlačítko začít videohovor s vybranou modelkou. Na začátku hovoru a pak v pravidelných intervalech podle nastavení modelky se ti budou odečítat Dukáty.

Ty na rozdíl od modelky nemusíš mít zapnutou kameru, takže když nechceš, tak tě modelka nemusí vidět. Po zahájení chatu vidíš v levém horním rohu čas, který ti zbývá do dalšího odečtení Dukátů. Délka chatu není nijak omezená, pouze záleží na stavu tvého Dukátového konta a na domluvě s modelkou. Dole uprostřed máš tlačítko pro ukončení hovoru a v pravé části máš několik zajímavých věcí. Je tam možnost posílat bonusové Dukáty společně s krátkým vzkazem. Dále je tam možnost dávat jednoduché úkoly kliknutím na tlačítka. Jaké úkoly budou dostupné si určuje modelka.

Během probíhajícího chatu musíš zůstat na stejné stránce, jinak se chat ukončí!!!

Po ukončení chatu máš možnost modelku ohodnotit pomocí hvězdiček, nebo napsáním textového hodnocení.

Textový chat

Na chat se dostaneš z profilu modelky v případě, že má modelka aktovní funkci textového chatu. V takovém případě je dostupné tlačítko "Přejít na textový chat".

Po kliknutí na tlačítko "Přejít na textový chat" se dostaneš na další stránku, kde se dozvíš cenu za chat a podmínky chatu. Kliknutím na zelené tlačítko "Začít textový chat" se ti odečtou Dukáty a zobrazí se ti chatovací okno.

Na všechny chaty se dostaneš buď zde nebo kliknutím na ikonu tužky v horní části stránky vedle ikony obálky a zvonečku. Červený puntík u ikony tužky znamená, že máš nějakou nepřečtenou zprávu v chatu. Zobrazí se ti seznam modelek, se kterými si chatuješ. Kliknutím na jméno nebo fotografii modelky se ti otevře chat a můžeš začít posílat zprávy.

Po ukončení chatu máš možnost modelku ohodnotit pomocí hvězdiček, nebo napsáním textového hodnocení.

Přehled

Na stránce přehled, na kterou se dostaneš opět přes záložku "Přehled" v pravém horním rohu obrazovky, najdeš přehled proběhlých chatů, pohybů na účtu a několik dalších užitečných věcí.

inzerujte u nás
x3fun - centrum vzrušující zábavy

x3fun je web pro všechny milovníky sexu a vzrušení. Najdeš tu spoustu krásných reálných modelek, se kterými si můžeš užít vzrušující soukromý video chat, textový chat, nebo si můžeš zakoupit jejich sexy fotky a videa.

Sociální sítě